Trendyol, dünyanın en çok ziyaret edilen ilk 20 e-ticaret ve alışveriş sitesi arasındaki Türkiye’den tek şirket

Ana Sayfa » GÜNCEL » Trendyol, dünyanın en çok ziyaret edilen ilk 20 e-ticaret ve alışveriş sitesi arasındaki Türkiye’den tek şirket
Trendyol, dünyanın en çok ziyaret edilen ilk 20 e-ticaret ve alışveriş sitesi arasındaki Türkiye’den tek şirket

İnternet sitelerinin ziyaretçi trafiğini analiz eden SimilarWeb’in açıkladığı tüm dünyada en çok ziyaret edilen e-ticaret ve alışveriş siteleri listesinde Trendyol, Türkiye’den ilk 20’de yer alan tek şirket oldu.

Dünyanın önde gelen internet sitesi trafik ölçümleme ve analiz servisi SimilarWeb, tüm dünyada en çok ziyaret edilen e-ticaret ve alışveriş sitelerinin listesini açıkladı. Trendyol, Türkiye’den ilk 20’ye giren tek şirket oldu. Trendyol, SimilarWeb’in Türkiye’den en çok ziyaret edilen e-ticaret ve alışveriş sitelerini kapsayan listenin de ilk sırasında yer aldı.

SimilarWeb’in verilerine göre Trendyol ziyaretçileri ortalama 7 dakikalarını sitede geçirirken, bu süre boyunca yaklaşık 8 Trendyol sayfasını ziyaret ediyorlar. 

EMEA merkezli alışveriş uygulamaları listesine de Türkiye’den ilk 10’a giren tek şirket 

Türkiye'nin en büyük e-ticaret şirketi, dünyanın ise önde gelen platformlarından Trendyol, dünyanın saygın mobil uygulama analiz platformları arasında yer alan App Annie’nin yayınladığı EMEA merkezli alışveriş uygulamaları listesinde de Türkiye’den ilk 10’da yer alan tek şirket olmuştu.

Trendyol, moda, elektronik, ev & mobilya, market gıda, anne-çocuk, kozmetik gibi birçok kategoride 42 milyondan fazla ürünü Türkiye’nin dört bir yanındaki 30 milyonu aşkın aktif müşterisiyle buluşturuyor. Trendyol, müşterilerine ve satıcılarına en iyi alışveriş deneyimi sunmak için teknoloji ekibindeki 1.000’in üzerinde mühendisle birlikte yeni teknolojiler geliştirerek, mobil uygulamasını ve platformunu her gün geliştirmeye devam ediyor.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Trendyol, dünyanın en çok ziyaret edilen ilk 20 e-ticaret ve alışveriş sitesi arasındaki Türkiye’den tek şirket - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Havalı Annelere Özel En Havalı Hediye Alternatifleri Dijitalin en karlısı kitap sektörü Kaspersky Threat Intelligence Portal, API entegrasyonu ve şüpheli nesneleri kontrol etme yeteneği sunuyor BÜMED MEÇ Okulları İngilizce Eğitiminde Brooke House College İle İşbirliği Yaptı DEVA Partisi Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanı Mustafa Yeneroğlu Basın Toplantısı Açıklaması Şubat ayının kazananı TL, kaybedeni dolar oldu!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır