Tuba Ünsal’ın dolabı kanyon yeni yıl hediye pazarında

Ana Sayfa » MAGAZİN » Tuba Ünsal’ın dolabı kanyon yeni yıl hediye pazarında
Tuba Ünsal’ın dolabı kanyon yeni yıl hediye pazarında

Tuba Ünsal, ay sonuna kadar devam eden Kanyon Yeni Yıl Hediye  Pazarı’nda en sevdiği kıyafetlerini, Givin iyilik platformu ile SMA’lı çocuklar için satışa çıkarıyor. 

Etkinlikte benzersiz stiliyle fark yaratan Tuba Ünsal’ın gardırobundaki en güzel parçalar, “SMA Hastalığı ile Mücadele Derneği” yararına satışa sunulacak. Givin.co web sitesi üzerinden online olarak alınabilecek kıyafetlerin satışından elde edilecek gelir, SMA’lı çocukların medikal cihaz ihtiyaçlarına destek için kullanılacak.

 

Tuba Ünsal’ın kendi dolabından seçtiği ayakkabı, çanta ve aksesuarlarını alarak iyiliğin bir parçası olmak isteyen herkes, 31 Aralık tarihine kadar Kanyon Yeni Yıl Hediye Pazarı’nı ziyaret edebilir.

Kanyon, Yeni Yıl Hediye Pazarı 31 Aralık tarihine kadar hafta içi 12.00-19.00 saatleri arasında birbirinden farklı markaları ile misafirlerini bekliyor. Şimdiden ajandanıza not almayı unutmayın!

Tarih: 14 – 31 Aralık

Saat: 12.00-19.00

Yer: Kanyon Etkinlik Alanı

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Tuba Ünsal’ın dolabı kanyon yeni yıl hediye pazarında - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Sosyal medyada provokasyon yapan 4 kişi gözaltına alındı Ünlü oyuncu Pelin Karahan’ın katılımıyla filli boya ferah renkler kartelası tanıtıldı Ölümlü Trafik Kazalarından Sonra Talep Edebileceğiniz Haklar Üsküdar ve Erciyes üniversiteleri, Gen-Kök iş birliği yapacak Kuzey ve Güney Kıbrıs’ın muhabere hududu ortadan kalktı CHP’li Sındır, “gençlik hayatından memnun değil!”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır