Tuğrul Bektaş ‘Kaderim Kara’ Yayında!

Ana Sayfa » MAGAZİN » Tuğrul Bektaş ‘Kaderim Kara’ Yayında!
Tuğrul Bektaş   ‘Kaderim Kara’ Yayında!

“Kaderim Kara” parçasının müziğinde Acnatro, aranjesinde Caner Aksoy imzası bulunuyor. Video klibinin yönetmen koltuğunda ise Kenan Haliloğlu oturuyor.

Genç müzisyenlerden Tuğrul Bektaş yepyeni çalışması “Kaderim Kara”yı müzikseverlerin beğenisine sundu. Decrat (Oğuzhan Salihoğlu) ile featuring bir çalışma hazırlayan Tuğrul Bektaş’ın yeni şarkısı Hangar Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda ve klibiyle de Youtube’da yayında.

“Yapım Aşamasında Çok Zorlandım”

Pandemi sebebiyle birçok çalışmasının çıkış tarihini erteleyen sanatçıların aksine o süreçte de üreten ve yeni şarkılarını dinleyiciyle paylaşan genç rapçi Tuğrul Bektaş “Kaderim Kara”nın sözlerini arkadaşı Decrat ile yazdı. Şarkının yapım aşamasında çok zorlandığını söyleyen genç rapçi şarkıyı günler boyunca gece gündüz dinlediğini ve içine en sinen haliyle dinleyicinin beğenesine sunduğunu dile getirdi.

“Kaderim Kara” parçasının müziğinde Acnatro, aranjesinde Caner Aksoy imzası bulunuyor. Video klibinin yönetmen koltuğunda ise Kenan Haliloğlu oturuyor.

NEDRET HOTUN / BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Tuğrul Bektaş ‘Kaderim Kara’ Yayında! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Arabeskin usta yorumcusu Cansever’den hemşehrisine destek Öykü Gürman dijital dünyanın zirvesine yerleşti! Veeam, Kasten’i 150 Milyon Dolarlık bir işlemle bünyesine kattı. Petkimspor Süper Ligdeki İlk Maçına Hazır ! Kadın eğitilirse dünya değişir Çin Sineması’nın En Yüksek Bütçeli Filmi Sekiz Yüz İçin Geri Sayım Başladı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır