‘Tuna Kıvrımı’ 6 Kasım Cuma Trump Sahne’de prömiyer yapacak

Ana Sayfa » MAGAZİN » ‘Tuna Kıvrımı’ 6 Kasım Cuma Trump Sahne’de prömiyer yapacak
‘Tuna Kıvrımı’ 6 Kasım Cuma Trump Sahne’de prömiyer yapacak

Macar Yazar Ferenc Karainthy’nin kaleme aldığı Fatma Çiğdem Aydın’ın Türkçeye çevirerek repertuara kazandırdığı ‘Tuna Kıvrımı’ tiyatro oyunu, 6 Kasım Cuma günü saat 20:30’da Trump Sahne’de prömiyer yapacak.

Rejisörlüğünü Gökçer Genç’in yaptığı ‘Tuna Kıvrımı’nın oyuncu kadrosunda Fatih Al ve Emel Çölgeçen yer alıyor.

Prodüksiyonlarıyla yurt içi ve yurt dışında birçok kez turne yapmış Kuzgun Yapım’ın yeni oyunu ‘Tuna Kıvrımı’, Demir Perde döneminde Macaristan’ın Tuna Nehri üzerinde bir kafeteryada çalışan garson bir kadın ile mesai bitiminin son dakikalarında içeri giren erkek bir müşteri arasında geçen komik, sıcak, sempatik ve ilginç bir hikayeyi konu alıyor.

Trump Sahne, kontrollü sosyal hayata geçiş kapsamında COVİD-19’a karşı tüm önlem ve tedbirlerini almış olarak kapılarını açıyor. Yüzde 100 taze hava ile iklimlendirilen 500 kişilik Trump Sahne’de seyirciler, birer sıra atlayıp üçer koltuk boş bırakarak oyunu izleyecekler. Girerken ateşleri ölçülecek olan izleyiciler, sürekli dezenfekte edilen salonda oyunu maskeli olarak izleyecek.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

‘Tuna Kıvrımı’ 6 Kasım Cuma Trump Sahne’de prömiyer yapacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Doç. Dr Nalan Kuru’dan Türkiye’de bir ilk, Bu Kitabın Bir Benzeri Yok Lüleburgaz’da tam saha denetim İstanbul’da 50 milyon TL’ lik ‘İzole çiftlik’ Kastamonu Entegre “İnovasyon Yönetimi” Projesi ile Sürdürülebilir İş Ödülü’nün Sahibi Oldu Doctor Who 13. Sezon Hazırlıklarına Başladı Pınar Akın’dan 3’üncü Single

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır