Türk Kızılay 15 Ekim’de Aliağa’da

Ana Sayfa » GÜNCEL » Türk Kızılay 15 Ekim’de Aliağa’da
Türk Kızılay 15 Ekim’de Aliağa’da

Güvenli kan teminini sağlamak amacıyla Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren Türk Kızılay, 15 Ekim 2021 Cuma günü Aliağa’daki kan bağışı programını sürdürecek.

 

Türk Kızılay Ege Bölge Müdürlüğü, Aliağalı gönüllü kan bağışçıları için “Ulusal Güvenli Kan Temini Programı” kapsamında 15-26-29 ve 31 Ekim tarihlerinde Aliağa Demokrasi Meydanı’nda mobil kan bağışı aracı bulunduracak. Kan Bağışında bulunmak isteyen vatandaşlar 11:30 ile 19:00 saatleri arasında hizmet verecek olan mobil kan bağışı aracına müracaatta bulunabilecek.

 

2006 yılından bugüne devam eden “Güvenli Kan Temini Programı” kapsamında toplumun tüm kesimlerini kan bağışı konusunda duyarlı olmaya davet eden Türk Kızılay, ülkemiz genelinde 18 Bölge Kan Merkezi ve 67 Kan Bağışı Merkezi olarak ülke ihtiyacı olan 2,5 milyon ünite kan ürününü karşılamak adına faaliyetlerini sürdürüyor.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türk Kızılay 15 Ekim’de Aliağa’da - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Nusr-Et Amerika’da da Büyümeye Devam Ediyor Rüzgar ve Güneş Enerjisi Dünya elektriğinin 10’da 1’ini karşılıyor! İşin uzmanı açıkladı; “Gece kombi kapatmak tasarruf sağlamaz” Kayseri Kocasinan 100 Ekolojik Pazar 9. yılında Teksüt’te QR Kod’lu ürün uygulaması başladı Fuarın cevherleri yerini aldı, MINEX için hazırlıklar tamam!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır