Türk Telekom Online İşlemler’e ilgi yüzde 32 arttı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Türk Telekom Online İşlemler’e ilgi yüzde 32 arttı
Türk Telekom Online İşlemler’e ilgi yüzde 32 arttı

Türk Telekom’un hayatı kolaylaştıran uygulaması ‘Online İşlemler’in indirilme sayısı 2020 yılında yüzde 32 artarak 47 milyona ulaştı. 

 

Türkiye’de dijitalleşmenin öncüsü Türk Telekom’un mobil ve web uygulaması ‘Online İşlemler’ platformu, 2020 yılında da müşterilerin tercihi oldu. Dijital dünyanın kolaylıklarını cep telefonlarına taşıyan ‘Online İşlemler’ uygulamasının indirilme sayısı 2020 yılında yüzde 32 artışla 47 milyona ulaştı. Platforma bir yılda giriş yapan ‘tekil kullanıcı’ sayısı geçen yıla kıyasla yüzde 18 artarak 25 milyon olurken, işlem sayısında da önceki yıla oranla büyük artış kaydedildi. 2020’de Online İşlemler aracılığıyla yapılan tahsilatlar yüzde 71 yükseldi. TL yükleme işlemlerinde ise yüzde 75 artış oldu.

 

Konforlu ve güvenli işlem

Türk Telekom’un müşteri deneyimini dijital dönüşümle güçlendirmek için sunduğu self servis uygulaması, birçok hizmete cep telefonlarından tek dokunuşla erişmeyi mümkün kılıyor. ‘Online İşlemler’de fatura bilgilerini öğrenme, fatura ödeme, TL yükleme ve TL gönderme işlemleri yapılabiliyor. Mobil, internet, ev telefonu ve Tivibu servisleri için yeni üyelik başvurusu yapma imkânı da sunuluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türk Telekom Online İşlemler’e ilgi yüzde 32 arttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İzmir Karşıyaka Belediye Meclisi’nden iki önemli karar Nissan yeni bölgesel yapılanmasını açıkladı Yataş Grup Net Karını yüzde 180 Artırdı Burun Dolgusu mu Yoksa Burun Estetiği Ameliyatı mı? MediaMarkt Startup Challenge’20 başvuruları için son 10 gün “Bu gece, maneviyat mevsiminin habercisidir”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır