Türkiye Değişim Partisi Sakarya İl Başkanı Fahri Yıldız

Ana Sayfa » GÜNCEL » Türkiye Değişim Partisi Sakarya İl Başkanı Fahri Yıldız
Türkiye Değişim Partisi Sakarya İl Başkanı Fahri Yıldız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs tedbirleri kapsamında yaptığı açıklamada 29 Nisan Perşembe akşamı saat 19:00’dan başlayarak, 17 Mayıs Pazartesi günü saat 05:00’a kadar tam kapanma uygulanacağını duyurdu.

 

“MAĞDURİYETLER ŞİMDİDEN KARŞILANMALI”

 

Türkiye Değişim Partisi Sakarya İl Başkanı Fahri Yıldız, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın duyurduğu tam kapanma kararı ile ilgili yaptığı açıklamayla şunları söyledi:

 

“Tam kapanma kararı geç de olsa yerinde bir karardır. Halk sağlığı için bu uygulamaya geçilmesi zor da olsa elzemdi. Tabi bununla birlikte destek paketlerinin de açıklanması gerekiyordu. Bu anlamda acele ve plansız bir karar olduğunu da görebiliyoruz. Birçok iş yeri tamamen çalışamaz hale geldi, şimdi fazlası olacak. Bu yerlerin kiraları, çalışanlarının maaşları, ödemeleri, faturaları var. İnsanların da aynı şekilde geçindirmek zorunda olduğu aileleri, eşleri, çocukları var. Tam kapanmanın faturası halka kesilmemeli. Bu süreçten etkilenecek kesimlerin mağduriyeti şimdiden organize edilerek karşılanmalı. Vatandaşlara nakdi yardım noktasında destek verilmeli. Aksi halde pandemi krizini atlatan insanlarımız, zaten bozuk ekonomide açlık ve yoksulluk krizini daha da derinden yaşar hale gelebilir.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye Değişim Partisi Sakarya İl Başkanı Fahri Yıldız - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Hollanda Merkezli Paylaşımlı E-Moped Girişimi Go Sharınh Türkiye’ye Açılmayı Planlıyor Amazon Gaming Week, 25-31 Ağustos’ta ilk kez Türkiye’de! Eylül ayında FilmBox ile Eğlence ve Animasyona Doyacaksınız! Kulak kireçlenmesi kadınlarda 2 kat fazla görülüyor Demir eksikliği ve kansızlığı doğru beslenme ile engelleyin DocuBox HD Ekranlarında 2. Dünya Savaşı Mevzilerine Yolculuk

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır