Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Türkiye’nin ilk perakende medya şirketi Mimeda, Adform ile altyapı ortaklığı kurdu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Türkiye’nin ilk perakende medya şirketi Mimeda, Adform ile altyapı ortaklığı kurdu
Türkiye’nin ilk perakende medya şirketi Mimeda, Adform ile altyapı ortaklığı kurdu

Migros’un pazarlama alanında bir ilke imza atarak hayata geçirdiği Türkiye’nin ilk perakende medya şirketi Mimeda, markaların doğru alanda ve doğru hedef kitle ile buluşturmak için çalışmalara başladı. Dijital medya reklam teknolojisi şirketi Adform ile iş birliğine giden Mimeda, Türkiye’nin premium yayıncılarıyla çalışmak için DSP- SSP alt yapısını kurdu.

 

Migros çatısı altında kurulan Türkiye’nin ilk perakende medya şirketi Mimeda, müşterilerinin doğru reklamı doğru mecrada yayınlayabilmeleri için iletişim kanallarında çeşitliliği arttırmak üzere ilk adımlarını atmaya başladı. Data entegreli iletişim kanallarına sahip tek pazarlama platformu Mimeda önemli bir iş birliğine imza atarak, Avrupa’nın en büyük Adtech şirketi Adform ile alt yapı ortaklığı kurdu.

 

“Medya sektöründe katma değerli bir hizmet sunmak için hazırlıklarımızı tamamladık”

 

Mimeda Yönetici Direktörü Kına Demirel, “Mimeda olarak, Türkiye’de medya sektöründe katma değerli bir hizmet sunmak için hazırlıklarımızı tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Dijital dünyada yayıncılarla akıcı ve kusursuz bir iletişim kurabilmek büyük önem arz ediyor. Mimeda olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına tüm teknolojik yatırımları kesintisiz şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda, güçlü bir alt yapı sistemi için önemli bir iş birliği gerçekleştirdik ve alanında lider Adform ile ortaklık kurduk. Bu iş birliği ile medya platformları, Mimeda SSP’si üzerinden, 67 yıldır sektöre liderlik eden Türkiye’nin offline ve online entegrasyonu en güçlü markası Migros’un tüketici öngörüleriyle entegre hale gelecek. Ayrıca müşterilerimiz hedefleri doğrultusunda Adform DSP üzerinden doğru hedef kitleleri kolaylıkla belirleyebilme imkanına sahip olacak. Ülkemizin birbirinden başarılı yerel içerik üreticileri ile bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi. 

 

Adform’un Migros ekipleri ile birlikte yürüttüğü FLOW platformu RED DOT’ta ödül aldı

 

Adform Türkiye ve MEA Ülke Müdürü Cem Eroğlu, “Türkiye pazarına girdiğimiz günden beri hedefimiz teknoloji yönetiminde liderliğe oynayan reklam verenleri ve ajansları, gelişmiş teknolojilere yatırım yapan mecralar ile buluşturmak oldu. Bu kapsamda, kendine özgü bir mimari projesi hazırlanan Mimeda alt yapı projesinin bu hedefimizle tam anlamıyla örtüşüyor. Migros’un tüketicinin yol haritası raporları sayesinde özenle seçilmiş mecralarla anlaşıp, sahip olduğu veri ve analizleri bir envanterde buluşturması pazarımız adına paha biçilemez bir yatırım oldu. Hem reklam veren hem de medya şirketinin aynı deneyimi tek bir platform üzerinden tercih ediyor olması, FLOW’un çıkış noktasının ve sağladığı faydaların ispatı niteliğinde. Bu mimari tasarımı, küresel nitelikte bir başarı örneği haline getirmeyi planlıyoruz” şeklinde konuştu. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye’nin ilk perakende medya şirketi Mimeda, Adform ile altyapı ortaklığı kurdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Rusya’dan yeni İdlib açıklaması! Türkiye ile anlaşma sağlandı İYİ Partili Ünzile Yüksel: İYİ’ler Her Zaman Halkımızın Yanında Popüler Dizi Sanditon İki Sezon Onayıyla Dönüyor! ‘Duvarları Olmayan Müze’nin beşinci sergisi için küratörlere açık çağrı Nil Burak yoğun bakımda! Dizüstü bilgisayar satışları yüzde 71 arttı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır