Türkiye’nin siber güvenlik duvarı, en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer aldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Türkiye’nin siber güvenlik duvarı, en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer aldı
Türkiye’nin siber güvenlik duvarı, en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer aldı

Bu yıl 15.'si düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı'nın sonuçları açıklandı. Türkiye'de 2020 yılında en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinin açıklandığı listede yerli siber güvenlik markası Berqnet de yer aldı. Berqnet listede yer alan tek firewall markası oldu.

Pandemiye rağmen hız kesmeden büyüdüklerini ifade eden Berqnet Firewall Genel Müdürü Hakan Hintoğlu, "Her geçen yıl daha hızlı büyüyen Berqnet'in 2020 yılında Fast 50 Winner listesinde yer almasından büyük mutluluk duyuyoruz. Bu başarının mimarları olan ekibimize ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz. Müşterilerimize daha fazla değer yaratarak hızla büyümeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı'nda “Büyükler Ligi" olarak anılan, 2020 mali yılı süresince gelirleri 50 milyon avro ve üzeri olan teknoloji şirketlerinin değerlendirildiği "Big Stars" kategorisinde 3. kez ödüle layık görülen Logo Yazılım’a Berqnet’in de sahibi olan Logo Teknoloji ve Yatırım A.Ş. 34’lük payla ortaklığı bulunuyor. Aynı ekosistem içerisinde çıkan kardeş 2 markanın da ödül almasıyla gururlandıklarını belirten Hakan Hintoğlu, büyümeyi sürdürmek için yatırımlara devam edeceklerini söyledi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye’nin siber güvenlik duvarı, en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer aldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Limoon butik lezzetler İzmirlilerin vazgeçilmezi oldu 27 Şubat’ta “Eda Baba ile Zamanda Yolculuk” PSM Online’da Deniz Bayramı’nda Plajda Bando Konseri Tekfen İnşaat, 100 Milyon Dolarlık Projeye Tekrar Başlıyor Enerjisa Enerji 2020’de 1,8 Milyar TL yatırım yaparak tüm paydaşları için değer yaratmaya devam etti Yeni Nesil Komedi Dizisi ‘Aile Şirketi’ beIN CONNECT’te başlıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır