Uluslararası yatırımcılar Türkiye’nin ekonomik zaferlerine katkı sağlamaya devam edecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Uluslararası yatırımcılar Türkiye’nin ekonomik zaferlerine katkı sağlamaya devam edecek
Uluslararası yatırımcılar Türkiye’nin ekonomik zaferlerine katkı sağlamaya devam edecek

Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ayşem Sargın, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayınladığı açıklamada, “30 Ağustos zaferinin 98’inci yılında başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere cumhuriyetimizin kurucularını saygı ve minnetle anıyoruz. YASED olarak, ülkemizin sürdürülebilir kalkınma ve rekabetçiliğini geliştirerek, elde edeceği ekonomik zaferlere katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ayşem Sargın, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atılmasını sağlayan büyük zaferin 98. yılını kutlarken, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı şehit ve gazileri ile cumhuriyetin kurucularını saygı ve minnetle andıklarını söyleyen Ayşem Sargın, şöyle devam etti:

“Bugün de ülkemizin ekonomik zaferlere yenilerini eklemesi gerekiyor. YASED olarak, ülkemizin sürdürülebilir kalkınma ve rekabetçiliğini geliştirerek, elde edeceği ekonomik zaferlere katkı sunmaya devam edeceğiz. Türkiye’nin uluslararası yatırımcıları olarak, ülkemizin potansiyeline inanıyoruz ve her zaman olduğu gibi bugün de uzun vadeli başarımıza odaklanıyoruz.”

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Uluslararası yatırımcılar Türkiye’nin ekonomik zaferlerine katkı sağlamaya devam edecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Bursa Büyükşehir Belediyesi Covid-19 hastaları için immmun plazma seferberliği başlattı İstanbul’da göçmen kuşların vefatına ‘özel’ tedbir Dünya Gençliği Hakkında Çarpıcı Sonuçlar Metina ve Gara bölgelerinde 6 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi Nissan, Afrika, Orta Doğu ve Hindistan bölgesi için dört yıllık iş planını açıkladı ​Playstore’da yüzde 95’e varan indirim

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır