Ünlü oyuncu Selma Ergeç, Nippon Paint Türkiye online lansmanın moderatörü oldu!

Ana Sayfa » MAGAZİN » Ünlü oyuncu Selma Ergeç, Nippon Paint Türkiye online lansmanın moderatörü oldu!
Ünlü oyuncu Selma Ergeç, Nippon Paint Türkiye online lansmanın moderatörü oldu!

Asya’nın lider boya markası Nippon Paint, Türkiye’deki ilk yılını görkemli bir etkinlikle kutladı. Yeni ürünlerinin lansmanını gerçekleştiren Nippon Paint, etkinlikte mimarlık dünyasının dahi isimlerini konuk konuşmacı olarak ağırlarken ünlü oyuncu Selma Ergeç de etkinliğin moderatörlüğünü üstlendi.

 

Asya’nın lider boya markası Nippon Paint, ürünlerinin Türkiye pazarına girişinin ilk yılını görkemli bir etkinlikle kutlarken 13 yıldır düzenlediği Asya’nın en prestijli tasarım ödüllerinden Asia Young Designer Awards’ın Türkiye ayağını da başlattığını duyurdu. 10 Şubat tarihinde online olarak düzenlenen etkinliğin moderatörlüğünü ünlü oyuncu Selma Ergeç üstlenirken Nippon Paint, bu özel etkinlikte dünya mimarisinde söz sahibi olan çok ünlü isimleri de mimarlar, iç mimarlar ve tasarım meraklılarıyla buluşturdu.

 

Ünlü sanatçı Selma Ergeç’in moderasyonunu yaptığı etkinliğe katılan Plastique Fantastique’in ortaklarından Yena Young ve Marco Canevacci, projelerinin insanı yansıtmasına önem verdiklerini dile getirirken Danimarkalı çok disiplinli tasarım ofisi SLA'nın ortağı Rasmus Astrup, Nippon Paint’in çözüm ortağı olduğu mimar, iç mimar ve tasarımcılara hikayelerini ve ilham veren projelerini anlattı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Ünlü oyuncu Selma Ergeç, Nippon Paint Türkiye online lansmanın moderatörü oldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Burçları 21 Eylül Haftasında Neler Bekliyor? Şaheser’ isimli pidesi ile müşterilerine parmak ısırtıyor Popüler bir yayıncı olmak için yapmanız gereken 7 şey 2020 yılının Coğrafi İşaret şampiyonu Bolu ilimiz oldu Başkan Oran; “Bu onur Çeşme’nin!” Yurtdışı eğitim hayallerine bir adım atabilirsin!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır