Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ünlü oyuncu Tuncay Kaynak ‘Her Cana Bir Sahip’ programına konuk oldu

Ana Sayfa » MAGAZİN » Ünlü oyuncu Tuncay Kaynak ‘Her Cana Bir Sahip’ programına konuk oldu
Ünlü oyuncu Tuncay Kaynak ‘Her Cana Bir Sahip’ programına konuk oldu

Cumartesi günleri Medya 24 TV’de ekranlara gelen ünlü astrolog Binnur Sormageç’in sunduğu ‘Her Cana Bir Sahip’ isimli programın bu haftaki konuğu ünlü oyunculardan Tuncay Kaynak’tı.

Ünlü astrolog Binnur Sormageç‘in sunumuyla ekranlarda yer alan Her Cana Bir Sahip adlı programa konuk olarak katılan ünlü oyuncu Tuncay Kaynak, Sormageç’in sanat kariyeriyle ilgili sorduğu sorular üzerine Tiyatro oyunundan ve film projelerinden söz etti. Hepimiz Birimiz adlı tiyatro oyununda yeni sezonda izleyicilerle buluşmaya hazırlandıklarını ifade eden Tuncay Kaynak pandemi sürecinin sanat dünyasına darbe vurduğuna da değindi.

Daha sonrasında sokak haycanlarının yaşadığı sıkıntılara değinilen programda bu haftaki konu ise Koronavirüs’ün hayvanlardan bulaşıp bulaşmadığıydı. Veterinerlerden de alınan bilgiler kapsamında koronavirüsün sokak hayvanlarından bulaşmadığı ifade edilen program izleyenlerin de ilgisini çekti. Türkiye’nin ilk ve tek hayvan hakları programı olması sebebiyle hayvanseverlerin takip ettiği program her Cumartesi Medya24 TV ekranlarında izleyenlerle buluşuyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

 

Ünlü oyuncu Tuncay Kaynak ‘Her Cana Bir Sahip’ programına konuk oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Harbiye Açıkhava’da Yıldız Tilbe rüzgarı esti ANTALYA YENİ YILA GÖKHAN TEPE İLE GİRDİ! 250 yaşındaki Wordsworth’ün şiirleri Türkçe’de ANKARA, MÜZİĞİN RİTMİNİ DOYASIYA YAŞADI BU ZAMANIN EN KOMİK FİLMİ: “MÜMESSİL” GELİYOR! Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin; ‘Coşkuyu yüreğimizde yaşıyoruz’

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır