“Vodafone RED’le Mücbir Sebepler’den Playstation ve iPhone kazanma şansı

Ana Sayfa » GÜNCEL » “Vodafone RED’le Mücbir Sebepler’den Playstation ve iPhone kazanma şansı
“Vodafone RED’le Mücbir Sebepler’den  Playstation ve iPhone kazanma şansı

Vodafone, 11’inci haftasına giren “Vodafone Red’le Mücbir Sebepler” kapsamında çok özel bir kampanya tanıttı. Yayını izleyenler, iPhone 11 Pro’ya ek olarak Play Station 5 kazanma şansına sahip olacak. Kampanya 48 saat geçerli olacak.

Vodafone Red, Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın sevilen Instagram canlı yayını “Vodafone Red’le Mücbir Sebepler” sponsorluğu kapsamında kazandıran kampanyalar tanıtmaya devam ediyor.

Vodafone, 11’inci haftasına giren “Vodafone Red’le Mücbir Sebepler” yayınını izleyenlere iPhone 11 Pro’ya ek olarak Play Station 5 kazanma şansı sunuyor. 17 Ocak saat 23:59 itibarıyla 48 saat geçerli olan kampanyadan faydalanmak için izleyicilerin https://www.vodafone.com.tr/benzersiz-teklif-oyna-kazan-kampanyasi linkine girdikten sonra GSM numarasını bırakarak iPhone 11 Pro ve Play Station 5 için tek teklif girmesi yeterli olacak. Yarışmayı her iki ürün için de gerçek fiyatından bağımsız en düşük benzersiz teklifi veren yarışmacı kazanacak. Play Station 5 yarışmasının  sonucu, 21 Ocak’ta Vodafone Red Instagram hesabından açıklanacak. Yarışmaya tüm operatör kullanıcıları katılabilecek.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

“Vodafone RED’le Mücbir Sebepler’den Playstation ve iPhone kazanma şansı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

LG’nin Kablosuz Kulaklık Serisi Tone Free Mart Ayında Türkiye’de Lüleburgaz’da mehteran coşkusu! Prof. Dr. Nevzat Tarhan: “Pandemide ailede güzel bir dönüşüm yaşandı” Kilo artışı, nöropatik ağrılara zemin hazırlıyor Ümit Leblebici: “Enflasyonla mücadele önceliğimiz” Deren Talu Kanyon’da objektiflere yakalanan ünlüler arasındaydı!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır