Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Western Digital’ın Yeni Çözümüyle İçerik Oluşturucular Artık Yaratıcılıklarını Tetikleyebilir ve Anda Kalabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Western Digital’ın Yeni Çözümüyle İçerik Oluşturucular Artık Yaratıcılıklarını Tetikleyebilir ve Anda Kalabilir
Western Digital’ın Yeni Çözümüyle İçerik Oluşturucular Artık Yaratıcılıklarını Tetikleyebilir ve Anda Kalabilir

Yeni yayınlanan bir araştırmaya göre*, dünya genelinde 50 milyondan fazla insanın kendisini kültürel ve yaratıcı sektörlerde kariyer sahibi olarak tanımladığı öngörülüyor. ‘İçerik oluşturucusu’ kavramının teknoloji odaklı dünyamızda sürekli değişmesiyle birlikte bu kavram artık, grafik tasarımcı ve videografikerlerin ötesinde içerik yaratıcılarını, UI/UX tasarımcılarını, sanatçı ve illustratörleri, girişimci ve freelance çalışanları, mühendisleri, mimarları, yüksek lisans öğrencilerini ve çok daha fazlasını kapsıyor.

 

Üzerine çalıştıkları projelerde büyük miktarda veri ile karşı karşıya kalan içerik oluşturucular için hızlı ve güvenilir depolama çözümlerine erişim, onların hem işini kolaylaştırıyor hem bir iç huzur sağlıyor hem de o yaratıcı anlarda kalmalarına olanak sağlıyor. Yoğun iş yüküne sahip günümüzün yaratıcı profesyonellerinin, ortaya koydukları işi kaybetme korkusu, proje aksaklıkları ya da yavaş depolama hızları gibi sorunlar olmadan yaratıcılıklarını ön plana çıkarabilecekleri bir teknolojiye ihtiyaçları var.

 

Veri altyapıları alanında global bir lider olan Western Digital, dünya çapında büyüyen içerik oluşturucular topluluğu için yeni bir çözüm sunuyor: WD Blue™ SN570 NVMe™ SSD. Bu yeni dahili flaş sürücü, mevcut PC’lerin iyileştirilmesi ya da kişiye özel toplanan PC’lerin optimize edilmesi için güçlü bir çözüm sunuyor.

 

Western Digital’ın Flash Bölümü departmanında Müşteri ve Kurumsal SSD’lerden sorumlu Başkan Yardımcısı Eric Spanneut, konuyla ilgili olarak: “Karmaşık iş yükleri, yüksek performans ve güvenilirlik gerektirir ve uygun bir depolama seçeneği, iş akışlarının düzenlenmesi ve verimliliğin arttırılması için yardımcı olabilir” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Yeni WD Blue SN570 NVMe SSD içerik oluşturucular için özel olarak hız, veri güvenliği ve yaratıcı vizyonlarını destekleyecek dayanıklılık düşünülerek geliştirildi”.

 

İçerik oluşturucuların ilhamlarını artırmaya devam etmeleri için, WD Blue SN570 NVMe SSD’ler; Adobe Photoshop, Illustrator, Lightroom, Premiere Pro ve InDesign gibi dünyanın en iyi yaratıcı uygulama ve hizmetlerden bazılarına erişim sunan aylık Adobe Creative Cloud** üyeliğiyle birlikte geliyor. 

 

Adobe Global Stratejik İş Ortaklıklıkarı Başkan Yardımcısı, Marc Leibowitz konuyla ilgili şunları söyledi: “İster evde ister hareket halinde olun, insanlar cihazlarından giderek daha fazlasını talep eden şekillerde içerikler üretiyorlar. Western Digital ile olan işbirliğimiz sayesinde, içerik oluşturuculara ilhamları nerede ve ne zaman gelirse gelsin en iyi şekilde çalışmaları için ihtiyaçları olan araçları sağlıyoruz.”

  

NVMe SSD Drive ile hayal gücünüzü tetikleyin

 

Hayal gücünü etkilemeden, yüksek performansı ufak bir boyutta sunarak dayanıklılık sağlamak üzere tasarlanan yeni WD Blue SN570 NVMe SSD, bunların hepsini düşük bir enerji tüketimiyle yapıyor.

 

Yeni WD Blue SN570 NVMe SSD’nin öne çıkan özellikleri arasında şunlar bulunuyor:

NVMe Technology: Düşük enerji tüketimiyle daha hızlı içerik üretin. 3,500MB/s†’a varan okuma hızlarıyla (500GB‡‡ – 1TB‡‡ modelleri), sistemler Western Digital’ın en iyi SATA SSD’lerinden 5 kat daha hızlı çalışabiliyor. 
Dahili Destek: Sürücünüzün sağlığını, boş kapasitesini, ısınma derecesini takip edebileceğiniz Western Digital® SSD Dashboard ile güvende ve huzurla çalışın.
İnce Tasarım: Tek-taraflı M.2 2280 PCIe® Gen3 x4 NVMe SSD ile alandan tasarruf edin. İster masaüstü ister dizüstü PC olsun, içerik oluşturmanıza yardımcı olacak o kusursuz cihazı kurmanız için mükemmel.
Güvenilirlik: Uçtan uca veri koruması gibi özelliklerle içeriğinizin korunmasına yardımcı olun.
Fiyat ve Erişim

WD Blue SN570 NVMe SSD, Western Digital store, seçkin perakende satıcıları, e-ticaret siteleri, bayiler ve system integratörlerinde 5 yıllık sınırlı garantiyle*** satışa sunuldu. 250GB‡‡’tan 1TB‡‡’a varan kapasiteleri 49.99 USD’den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Western Digital’ın Yeni Çözümüyle İçerik Oluşturucular Artık Yaratıcılıklarını Tetikleyebilir ve Anda Kalabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Adana’da CHP’li gençlerden üreticiye destek Yeni çalışma düzeninde çalışanlar fark edilmek ve ödüllendirilmek istiyor CHP’li Başkan Keleş: Halka hizmet için gelen Milyonlar HAVAYA gitti Bosch, ağa bağlı cihazları kişisel koruyucu meleklere dönüştürüyor Senin iyiliğin için bu kararı verdik demeyin! Rüçhan Çandar, HSBC Grubu Stratejik Değişim Yönetimi Küresel Başkanı olarak atandı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır