Yasağı Deldi ve Dışarı Çıktı

Ana Sayfa » MAGAZİN » Yasağı Deldi ve Dışarı Çıktı
Yasağı Deldi ve Dışarı Çıktı

 

Koronavirüs ile alakalı salgının Türkiye’ye sıçramış olmasının sonrasında 20 yaş altı ile birlikte 65 yaş üstünde bulunan vatandaşların sokağa çıkmaları kesin bir şekilde yasaklandı. 2000 doğumlu olduğundan dolayı da yasağa takılmış olan Aleyna Tilki, Cuma gününde belli saatlerde dışarı çıkabilecek durumda bulunmasına karşın, ardımızda bırakmış olduğumuz Salı gününde kendini dışarı atmış oldu.

Milliyet Gazetesi’nde yer almış olan habere bakılırsa: 28 Mart 2000 tarihinde dünyaya gelen Aleyna Tilki, sokağa çıkma yasağını delip Bebek kenti içerisinde otomobilinin içindeyken objektiflere yakalandı. Arabanın arka koltuğunda oturmakta olan Aleyna, mecburi olmasına karşın maske dahi takmadı. Genç durumda bulunan popçunun aracını kullanmakta olan kadın arkadaşı da herhangi bir şekilde maske takmadı.

Salgın sebebiyle sokağa çıkması yasaklanmış olan vatandaşların belirli saatler içerisinde kontrollü bir biçimde sokağa çıkmaları için izin verildi. 15 – 20 yaş grubunda bulunan gençlerin de 15 Mayıs tarihinde saatler 13:00 ila 15:00 arasında sokağa çıkmaları için izin verildi. Fakat Aleyna Tilki de, 15 Mayıs tarihini hiç bir şekilde bekleyemedi.

Yasağı Deldi ve Dışarı Çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Çocuk etkinlikleri tam gaz

Çocuk etkinlikleri tam gaz 18 Haziran 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

RB Salzburg – Eintracht Frankfurt maçı ertelendi ING, Uluslararası Yetenek Programı ile geleceğin liderlerini yetiştiriyor Schneider Electric, Şarika’daki ilk atıktan enerji santralinin geliştirilmesine destek olacak Hazırgiyim konfeksiyon ve tekstil sektörü İspanya ile yeni iş birliklerine imza atmaya hazırlanıyor Çaycı Hüseyin Alpaslan Özmol Coronavirüsü nedeniyle öldü iddiası olay oldu Onur Güven’in Yeni Teklisi “YAKLAŞ”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır