Yayla, Güvenlik Güçlerine Her Koşulda “Yemek Hazır” Diyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yayla, Güvenlik Güçlerine Her Koşulda “Yemek Hazır” Diyor
Yayla, Güvenlik Güçlerine Her Koşulda   “Yemek Hazır” Diyor

Yayla Agro’nun Gümüş Sponsor olarak katıldığı 3. Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi’nde sektörün dev firmaları boy gösterdi. Zorlu şartlarda görev yapan güvenlik güçlerine sağlıklı beslenme alternatifi olarak ev yemeği tadında Yemek Hazır serisini tanıtan Yayla Agro’nun zirvedeki standının ziyaretçileri arasında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da vardı.

 

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Şubesi tarafından İçişleri Bakanlığı’nın himayelerinde Milli Savunma Bakanlığı ve Savunma Sanayi Başkanlığı’nın destekleriyle 5-6 Ekim'de 3’üncüsü düzenlenen Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi (MRBS) Hacettepe Beytepe Kongre Merkezi'nde gerçekleşti. Bu yıl 110 savunma sanayi firması ve yaklaşık bin 500 ziyaretçinin katıldığı etkinlikte, alanının yetkin isimleri sınır güvenliğindeki son teknolojilerden göçmen krizine sektörü tüm yönleri ile ele aldı. 

 

Etkinliğin Gümüş Sponsoru olan Yayla Agro, 3. Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi’nde çorbadan etli kuru fasulyeye, pilavdan hoşafa kadar birbirinden lezzetli, katkısız ve koruyucusuz, soğuk zincire ihtiyaç duymadan 36 aya kadar tazeliğini ve lezzetini koruyan ev yapımı tadındaki ürünlerini tanıttı. Lezzetleri kadar hemen tüketime hazır pratikliği ile de tercih edilen Yemek Hazır ürünleri, zorlu şartlarda görev yapan güvenlik güçlerinin sağlıklı beslenmesinde önemli bir alternatif oluşturuyor. 

 

Yemek Hazır ile yoğun ilgi gören Yayla Agro’nun zirvedeki standı; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir gibi önemli isimleri de ağırladı. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yayla, Güvenlik Güçlerine Her Koşulda “Yemek Hazır” Diyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Hüseyin Baş: Bu Vatan Bizimdir Bizim Kalacaktır Kayseri İtfaiyesi, Milas’ta Termik Santrali Koruyor Jodie Whittaker Doctor Who’dan Ayrılıyor! Engelsiz Filmler Festivali Ulusal Uzun Film Yarışması’nda yarışacak filmler belli oldu Abdi İbrahim’in asırlık yolculuğunu anlatan film yayında Başkan Buran, “Partiye gelen 10 kişiden 8’i iş için geliyor”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır