Yazlık bölgelerde kargo şube sayıları katlandı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yazlık bölgelerde kargo şube sayıları katlandı
Yazlık bölgelerde kargo şube sayıları katlandı
Pandemi nedeniyle yazlık ilçelerin nüfusu katlanınca kargo şirketleri de bu bölgelere yatırımlarını hızlandırdı. Yazlık bölgelerde personel sayısı ortalama yüzde 20 artarken ilçelere çok sayıda yeni şube de açıldı.
 
Yüzde 20 arttı
 
Yazlık bölgelerde yaşanan artış hakkında bilgi veren Aras Holding’in e-ticaret sevkiyatlarına odaklanan şirketi Jetizz’in Genel Müdürü Sinan Yavuz “Muğla, Antalya, İzmir gibi bölgelerde 
personel sayımız geçen yıla oranla yüzde 20 arttı. Sadece son 1 ayda İzmir bölgesinde 4, Aydın bölgesinde 2, Muğla bölgesinde 2 olmak üzere toplamda 8 yeni acente açtık. Gönderi dağılım yoğunluklarına göre, personel ve acente artırımları sürekli gündemimizde olacak” dedi.
 
‘Ev ev teslim ediyoruz’
Pandemi öncesi ile bugün arasında çalışma şekillerinin de değişiklik olduğunu aktaran Yavuz, “Daha önce kurumdan kuruma gönderim sayısı fazlaydı. E-ticaret teslimatları toplu olarak şirketlere teslim ediliyordu. Ancak artık evden çalışma nedeniyle birlikte eve teslimatlar arttı ve her bir noktaya bir paket bırakmaya başladık. Öte e-ticaret müşterilerimize ait gönderi sayısı iki kat arttı” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yazlık bölgelerde kargo şube sayıları katlandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung, DRAM’siz ilk SSD sürücüsü 980 NVMe’yi tanıttı Başkan Büyükakın, ‘’Kandil gecemiz hastalıklara şifa olsun” Deneyimli psikologlar, pandemiyi anlattı Marmara Park Bir Kişiyi Jeep Sahibi Yapıyor Boğazın incisi Lacivert kalite ve şıklığı ile Le Chic Bodrum’a geliyor Sinema, Televizyon, Ses Kültürleri ve Algoritmalar

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır