Yeni Bir Çocuk Festivali Geliyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » Yeni Bir Çocuk Festivali Geliyor
Yeni Bir Çocuk Festivali Geliyor

Gösteriler, sahne şovları, renkli stantlar, atölyeler, sürpriz isimler ve çocuğa dair her şeyin yer alacağı Yeni Bir Çocuk Festivali, 23-24-25 Nisan’da Yeni Bir Yaşam Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek.

 

Değişimleri takip eden, sıradanlığı reddeden ve bir arayış peşinde olan herkesi aynı çatı etrafında birleştirmeye hazırlanan Yeni Bir Yaşam, ilk festivalini çocuklar ve kendini her yaşta çocuk hissedenler için düzenliyor. Çocuklar, Yeni Bir Yaşam’ın doğayla bütünleşen etkinlik alanında üç gün boyunca dopdolu etkinliklerle hem eğlenecek hem öğrenecek.

 

Yeni Bir Çocuk Festivali, katılımcılarına eşi benzeri görülmemiş bir etkinlik deneyimi yaşatacak. Doğanın içinde gerçekleşecek festivalde; çeşitli aktiviteler, oyunlar, atölyeler, seminerler ve çok daha fazlası çocuklar ve ailelerin ilgisini çekecek. Sosyal mesafe ve hijyen kuralları için gerekli tedbirlerin alındığı etkinlik için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

 

Çocuklar eğlenecek, ebeveynler bilinçlenecek…

 

Şehrin monotonlaşan yaşamı içerisinde rahat bir nefes alıp arınmak isteyenlere kapısını açan Yeni Bir Yaşam, yıl boyunca gerçekleştireceği festivallerden ilki olan Yeni Bir Çocuk Festivali’nde, çocuk ve aile yaşamına dair her ayrıntıyı katılımcılarına sunacak. Özgürce koşan, eğlenen, bilinçli bir geleceğin ilk adımları Yeni Bir Çocuk Festivali’nde atılacak. 

 

Alanında uzman isimlerin ağırlanacağı festivalde çocuklar aktivitelerle eğlenirken aileler de çocuğa dair merak edilen her sorunun cevabını bularak bilinçlenecek. Festivale katılacak uzmanlar arasında; bilim insanı Yavuz Samur, bebek hemşiresi Esra Ertuğrul, yazar-eğitmen Bahar Eriş, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Ömer Saltan, yazar-şef Pelin Bozkurt Bilgiç, sunucu-yazar-hikaye anlatıcısı Derya Özel, yazar-yoga eğitmeni Özge Lokmanhekim, yazar-eğitmen Sepin İnceer, uzman psikolog Sandra Pasensya, yazar-eğitmen Zeynep Birsin, yazar Defne Ongun Müminoğlu, yazar-eğitmen Lider Hepgenç, yazar Eda Albayrak ve masal anlatıcı Selin Akoğlu gibi isimler yer alıyor. 

 

Festivalde çocuklar için ise zumba, akrobasi, bilim show, çeşitli yarışmalar, bando ve jonglör performansları gibi birbirinden keyifli gösteriler yer alacak. Ayrıca katılımcılar etkinliklerin yanı sıra açık havada alışveriş yapma keyfini de doyasıya yaşayacak. Yeni Bir Çocuk Festivali, 23-24-25 Nisan’da Yeni Bir Yaşam Etkinlik Alanı’nda!

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yeni Bir Çocuk Festivali Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Online Psikolog ve Diyetisyen Hizmeti Talepleri Rekor Kırdı TKP telefonla gelen yasaklamayı tanımıyor: ‘Tarikatsız, mafyasız, patronsuz bir düzen için‘ NVIDIA, GeForce RTX 30 Serisi ile Genel Amaçlı Dizüstü Bilgisayarları Oyun Güç Merkezlerine Dönüştürüyor Meigder’den Büyükşehir Belediyesine yapılan saldırıya kınama LG Çamaşır Makineleri ve Kurutucularla Her Mevsim Rahatlık Uzaktan eğitimde daha kısa eğitim süresi ve sık molalar başarıyı artırıyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır