Yeşil Kasaba Yağmur Yağmur’la zirveyi zorluyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » Yeşil Kasaba Yağmur Yağmur’la zirveyi zorluyor
Yeşil Kasaba Yağmur Yağmur’la zirveyi zorluyor

Geçtiğimiz günlerde yeni şarkıları Yağmur Yağmuru dinleyenleri ile buluşturan Yeşil Kasaba, şarkının ismi gibi bereketli olduğunu ve özellikle dinleyen esnafların işlerinin adeta Yağmur gibi bereketli olduğunu, bu güzel şarkıyla işlerinin açıldığını belirtip, tüm mekanların denemesini önerdiler. Şarkı kısa süre içerisinde dijital platformlarda yaklaşık 2 Milyon görüntüleme ile en beğenilen şarkılar arasına girmeyi başardı.

Yeşil Kasaba’nın kuruldukları zamandan bu yana sosyal sorumluluk projelerine ağırlık verdiğini ve bu konuda oldukça hassas olduklarını sevenleri bilmekte.Bu konuyla ilgili geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından yeni bir paylaşım daha yaptılar.”Yeşil Kasaba olarak dijital platformlardan ve konserlerimizden gelen gelirimizin %40ını Kimsesiz ve Engelli Çocuklarımıza bağışlıyoruz.Bizler Sanatçı olarak topluma ışık tutmalı imkanlarımız yettiğince el uzatmalıyız.İnsanlığımızı unutmadan yaşamaya çalışan canlılarız “dediler. Ayrıca ‘Yağmur Yağmur şarkısının tüm gelirini engelli kimsesiz çocuklarımıza bağışlıyoruz’ dediler.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Yeşil Kasaba Yağmur Yağmur’la zirveyi zorluyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Türk yazılım mühendislerinin geliştirdiği Coach Connect dünya çapında ses getirdi! Ege Bölgesi’nden yaş meyve sebze ve mamulleri ihracatında 54 yıllık rekor VakıfBank’tan ikinci günde ikinci galibiyet Nasrettin Hoca fıkraları şiirlerde Türk-Katar koleji kuruluyor BTS’İN MERAKLA BEKLENEN YENİ JAPONCA ALBÜMÜ “MAP OF THE SOUL 7 ∼ THE JOURNEY ∼” ÇIKTI!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır