Yüz Sıkılaştırma Cihazı FOREO BEAR’ın Yeni Rengi Mint İle Tanışın!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Yüz Sıkılaştırma Cihazı FOREO BEAR’ın Yeni Rengi Mint İle Tanışın!
Yüz Sıkılaştırma Cihazı FOREO BEAR’ın Yeni Rengi Mint İle Tanışın!

İsveçli güzellik ve teknoloji markası FOREO, yüz fitness’ında devrim yaratan dünyanın en etkili ve güvenilir microcurrent (mikro akım) teknolojili yüz sıkılaştırma cihazı BEAR, cildinizin ihtiyacı olan bakımı sunuyor. Üstelik şimdi de yalnızca Beymen’de satışa sunulacak yeni rengi Mint ile doğanın esintilerini evlerinize taşıyor.

 

Dinlenmeye ve rahatlamaya ihtiyaç duyduğumuz bu dönemlerde yüzümüze ayrı bir önem göstermemiz gerekiyor. Hassas bir yapıya sahip olan yüzümüz için pek çok rahatlatma yöntemi mevcut. Kozmetik ürünlerden uzak durmaktan tutun da sayısız masaj yöntemine kadar pek çok şeyi deneyebilirsiniz. Ancak buradaki kritik konu nasıl ve ne zaman yapılacağı… Evinizin rahatlığında, spa konforunda profesyonel bakım sunan İsveçli güzellik ve teknoloji markası FOREO, yüz fitness’ında devrim yaratan dünyanın en etkili ve güvenilir microcurrent (mikro akım) teknolojili yüz sıkılaştırma cihazı BEAR, cildinizin ihtiyacı olan bakımı sunuyor. Üstelik şimdi de yalnızca Beymen’de satışa sunulacak yeni rengi Mint ile doğanın esintilerini evlerinize taşıyor. 

Pandemiyle ve iş temposuyla geçen yoğun bir yılın ardından dinlenmek hepimizin hakkı. Son dönemlerde de özellikle yüz bölgesine bakım yapmak için pek çok yöntem konuşulmaya başladı. Masaj terapileri, bakım seansları, kozmetik ya da bitkisel yollar… Ancak cilde uygun olacak yöntemi bulmak, güvenmek ve hatta buna zaman ayırmak ciddi bir problem.  Bu yüzden pek çok kullanıcının güvenini kazanmış, etkili ve pratik yolları seçmek en mantıklısı. İsveçli güzellik ve teknoloji markası FOREO, çok sevilen dünyanın en etkili ve güvenilir yüz sıkılaştırma cihazı BEAR’ın yeni rengi Mint’i tanıttı. Doğanın yeşilliğinden ilham alan yeni rengiyle BEAR, cildinizde doğanın esintisini hissettirecek. Nanenin ferahlatıcı etkisi de düşünüldüğünde yüz fitness’ında devrim yaratan BEAR için daha iyi bir renk düşünülemezdi. Cildinizi dakikalar içinde ferahlatıp sıkılaşmasına yardımcı olacak BEAR, Beymen mağazalarında yeni rengi Mint ile kullanıcılarıyla buluşmayı bekliyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yüz Sıkılaştırma Cihazı FOREO BEAR’ın Yeni Rengi Mint İle Tanışın! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

TKP, Cumhurbaşkanı hakkında suç duyurusunda bulundu Fashionist Online Moda ve Hazır Giyim Fuarı Söyleşileri ve Sergileri ile Ziyaretçilerini Etkiledi. Başkan Topçu: Milletimiz Artık Masallara Doydu Tasarım Ürünlerin Ötesine Geçince CHP, Esnaf ve Denizcileri dinledi Lil Zey’in beklenen ilk albümü “Kara Tiyatro” çıktı!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır