Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Zion Lacroix moda filmleriyle yurtdışında ülkemizi temsil ediyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » Zion Lacroix moda filmleriyle yurtdışında ülkemizi temsil ediyor
Zion Lacroix moda filmleriyle yurtdışında ülkemizi temsil ediyor

Zion Lacroix ismiyle tanınan genç yönetmen ve yapımcı Doğa Vurgun, çektiği kısa filmler ve moda filmleriyle yurtdışında ülkemizi temsil ediyor.

Son olarak çektiği Discord isimli bir moda filmiyle festivallere katılan Zion Lacroix, ‘Bu filmim son olarak İstanbul Fashion Film festivalinde gösterimdeydi. 14 Şubat’ta da Atina moda Film Festivali’nde gösterime girecek’ ifadelerine yer verdi. Lacroix bu kısa filmin daha sonrasında ise Amsterdam ve Bükreş Moda Film Festivali’nde de gösterime girebileceğini belirtti.

Discord adlı filminde ‘Tepkisizlik’ konusunu işleyen genç yapımcı ve yönetmen Zion Lacroix, izleyicilerden gelen tepkilerin olumlu olduğunu da söylüyor. Yakın bir zamanda ‘kadın’ın ön planda olduğu yeni bir moda filmi üzerinde çalıştıklarını da belirten genç yönetmen bu projeyle ilgili net bir tarih vermedi. Kendi projelerinde müzik konusundaki yeteneğini de ön plana çıkartarak soundtrackleri kendisi yapan Zion Lacroix ülkemizin bayrağını yurtdışında dalgalandırmayı sürdürüyor.

Zion Lacroix Kimdir?

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Doğa Vurgun (Zion Lacroix) yönetmen, film yapımcısı, görsel ve işitsel hikaye anlatıcısıdır. Yaptığı başarılı çalışmalarla son dönemlerde adından sıkça söz ettirmekte ve moda film festivallerinde Türkiye’yi temsil etmektedir.

Zion Lacroix moda filmleriyle yurtdışında ülkemizi temsil ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Burcu Şendir:” Çocuklarım En Sevdiğim Tatil Arkadaşlarım” 17. Tudem Edebiyat Ödülleri sahipleriyle buluştu! Sosyal medya fenomeni Murat Övüç isyan etti 1 milyon TL’ye ödülle aranan terörist teslim oldu Reebok’ın marka yüzü Hazar Ergüçlü, sezonun ilk kampanyası için objektif karşısına geçti Kanada’da Dil Okulu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır