Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Ağustos 2022
Gözlem TV | Dünya'nın Dijital Gözlemcisi
Pamukkale Turizm
Anasayfa » Spor » Antalya Hipodromu Açılış Töreni Canlı Yayınla D-SMART’ta

Antalya Hipodromu Açılış Töreni Canlı Yayınla D-SMART’ta

Pamukkale Turizm
Antalya Hipodromu Açılış Töreni Canlı Yayınla D-SMART’ta

Türkiye’nin en büyük 3. hipodromu olacak Antalya Hipodromu’nun açılış töreni Çarşamba 13.30’dan itibaren D-Smart 77. Kanal Spor Smart’tan canlı yayınlanacak.

 

Adana Yeşiloba, Ankara 75. Yıl, Bursa Osmangazi, Diyarbakır, Elazığ, İstanbul Veliefendi, İzmir Şirinyer, Kocaeli Kartepe ve Şanlıurfa’nın ardından ülkemizin onuncu hipodromu Antalya’da açılacak.

Antalya Hipodromu,  Diyarbakır ve Ankara 75. Yıl Hipodromlarımızın ardından ülkemizin en büyük üçüncü hipodromu olma özelliğini taşıyacak. Ocak – nisan döneminde kış yarış sezonu ve kasım – aralık döneminde sonbahar sezonuna ev sahipliği yapacak Antalya’da yarışlar Çarşamba ve Cuma günleri koşulacak.

 

Çarşamba 13.30’da açılış töreninin ardından saat 14.00’te ilk startın verileceği açılış programında birbirinden heyecanlı 7 koşu gerçekleştirilecek. 15.30’da Antalya Vali Koşusu günün en dikkat çeken yarışı olurken, bu koşuda Halis Karataş, Ahmet ÇelikGökhan Kocakaya, Hışman Çizik ve Mehmet Kaya gibi şampiyon jokeyler at binerek Antalya’da ilk kez piste çıkacak.

 

Açılış töreni heyecanı Çarşamba 13.30’da D-Smart 77. Kanal Spor Smart’tan yaşanırken, tüm yarışların heyecanı ise D-Smart 74. Kanal TAY TV’den canlı yayınlanacak.   

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Pamukkale Turizm
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz